Країна мудаків і мудачок

Оприлюднений днями рейтинг історичних постатей, яких співвітчизники вважають визначними діячами культури, історії та політики України тільки підтвердив очевидне: іншої влади за ту, яку нині має ця територія вона, вочевидь, просто не може мати. А зважаючи на ту величезну кількість громадян незалежної держави, які заявили, що це саме Пьйотр Пєрвий (sic!) чимало прислужився для її становлення — і не заслуговує. Звісно, зіпсований читанням хорошої літератури смак міг би підказати вихід. Наприклад, що це таким хитромудрим чином лукаві українці знущаються зі своїх малоосвічених правителів доводячи ситуацію мало не до абсурду. Щось на кшталт того, як це описано у п’єсі «Калігула» Альбера Камю. Але ковзнеш поглядом по наповненню всіх без винятку національних телеканалів у так званий прайм час і розумієш: ні, це не про нас. Надто складний хід для споживачів цього г… на. Значить усе щиро! Врешті, якщо метою був епатаж, то хіба не краще було оголосити головним будівничим української державності Гітлера? За злом заподіяним українській ідеї постать приблизно співмірна Пєтровій. Зрозуміти звідки ростуть ноги таких результатів опитування насправді нескладно. Якби сам не мав честі навчатися ще у радянській школі, де цього царя шанували, то не знав би про що кажу. А так все більш менш зрозуміло. Опитували людей переважно старшого віку, бо структура населення у нас така, звідси – очікуваний результат. Що втовкмачила у голови совкова пропаганда, те й ретранслюємо. Самостійно напружувати мізки у нас не в пошані. А ось чому не сказала свого слова молодь, яка навчалася вже у новітні часи? Виходить нове покоління суцільні невігласи? Чи це система патріотичного виховання молоді всі ці роки банально саботувалася? Ну, а те, ким насправді був Пьйотр, в тому числі для своєї країни, добре знали навіть царські історики. Про галицьких навіть не згадую, щоб зайвий раз не дратувати гаспадіна Табачніка, якому жодна порядна людина руки не подасть. Почитайте Костомарова, Ключевського, Соловйова. Не хочете докладати зусиль? Легше проковтнути підготовлене табачниківською пропагандою пійло? А, ну тоді не нарікайте на життя! (Що не кажіть, але на цьому прикладі якраз добре видно: позбав хохлів правди про власне історичне минуле і пануй собі над ними скільки душа забажає. З українцями, яким Петлюра таки ближчий за Пєтра, так не вийде). Ні, правильно написав на своїх біл бордах головний шанувальник ката, садиста й п’яниці Пєтра, що будує країну. Нічого спільного з Україною, ця територія, яку масово населяють малоосвічені мудаки і мудачки таки немає.

4 коментарі

Святослав Вишинський
Невже можна повірити, що більшість українців узагалі мають достатнє поняття про постать Петра I і здатні його відрізнити, скажімо, від Николая II? Українська освіта під кольоровим керівництвом ще не досягла «рівня» американської, однак «відстає» не настільки масштабно, як може здаватись.
Володимир Карагяур
Я може помилятись, але мені чому здається, що пан Юрій сам доклав багато зусиль в одній з гімназій, що б було не так. Але що зробиш у нас справді освіта в пошані, але не знання і навчання. Святославе, як постійно повторює наш спільний знайомий тато з мамою купили місце у ВУЗі для того що б дитина менше шлялася та пила, але ці студенти жодноо дня не працювали навіть вже знаходячись на посадах. Ось так і складається.
Святослав Вишинський
Зусилля докладав. Однак, гадаю, добре усвідомлює коефіцієнт корисної дії індивідуальної «партизанської війни» в тилу бюрократичної системи освіти.
Іван Білик
Опитування, особливо перед різними політичними подіями, проводяться для підтвердження уже замовлених результатів. При цьому можна дотримуватись всіх вимог. Наприклад, зранку підійти до «генделиків» і за декілька рюмок дешевої горілки набрати необхідну аудиторію. Цьому також сприяють наші ЗМІ своєю рекламою про алкоголь. Спиваємось друже. На жаль ще й деградуємо.
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте